Видалення папілом

Видалення папілом

Видалення папілом

П Річіна появи папілом, доброякісних новоутворень на шкірі, є папіломавірус людини, носіями якого є близько 80% населення світу. Але, треба зазначити, що клінічні прояви папілом з’являються не завжди.

Чому з’являються папіломи

Лікування папілом — це, як правило, видалення папілом. Але спочатку необхідно визначити причину їх появи. Папіломи зазвичай з’являються через:

 • Перенесених інфекційних захворювань
 • Довгого курсу прийому медикаментів, і як наслідку, зниження імунітету
 • Похилого віку
 • Перенесених стресів
 • Виношування дитини
 • Улюбленим місцем появи папілом є обличчя, шия, пахвові западини, а також складки під грудьми.

  Що таке папілома?

  Зазвичай папілома — це невелике, не більше 10 мм, освіта тілесного кольору. На тілі може з’явитися як одна папілома, так і декілька відразу. Тому вони найчастіше з’являються на тих ділянках, де можуть піддатися травмування і навіть інфікування, то лікарі, як правило, наполягають на видаленні папілом .

  Методи видалення папілом

  Найбільш відомий і широко вживаний спосіб видалення папілом — Це їх хірургічне видалення, після якого частинки папіломи відправляються на гістологічне дослідження, щоб з’ясувати ступінь ризику злоякісного переродження. Видалення папілом подібним способом призводить до появи рубців, що є істотним недоліком.

  Ще один спосіб видалення папілом — Застосування електричного струму. Ця процедура досить болюча, а також призводить до довгого загоєнню, але задоволена ефективна як метод лікування.

  Також можливе видалення папілом за допомогою впливу органічних і неорганічних кислот. Дуже популярний метод видалення папілом — Кріодеструкція, яка проводиться шляхом заморожування за допомогою нанесення аплікацій рідкого азоту.

  Але найбільш ефективним вважається лазерний метод видалення папілом. Вплив лазером дозволяє уникнути ускладнень і побічних ефектів, забезпечує швидкий процес загоєння, практично не залишаючи рубців.

  Лікарі нашої клініки проводять видалення папілом. ґрунтуючись на індивідуальному підході до кожного пацієнта з урахуванням розмірів, форм, розташування і глибини папілом. Крім того, видалення папілом в нашій клініці включає в себе противірусну обробку для профілактики повторної появи папілом, а також проведення імунокорекції.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!