Важливі установки для тих, хто зважився

Важливі установки для тих, хто зважився

Важливі установки для тих, хто зважився

Для того щоб почати і, найголовніше, тріумфально закінчити процес схуднення, необхідно звернути увагу на кілька психологічних моментів. Почати може кожен, а не звернути з наміченого шляху — доля сильних духом. Свої поради пропонує Марина Корпан, фахівець по схудненню і корекції фігури з використанням дихальної методики Бодіфлекс.

Спочатку необхідно чітко і чесно відповісти собі на питання: "Я дійсно хочу схуднути і залишитися стрункою на все життя?" Ніхто крім вас самих не зможе надихнути вас на схуднення. Ви і лише ви повинні усвідомити для себе бажання стати здоровим і струнким. Треба чітко вирішити і поставити конкретну задачу — змінити себе. Лінуватиметеся або спочатку не вірити в майбутній успіх — ніколи не схуднете, можете навіть не братися і не витрачати час. Самонавіювання — дуже серйозна річ.

Все, що відбувається з людиною, він створює сам — і сам програмує себе на успіх або на провал. З вами відбувається саме те, чого ви найбільше боїтеся? Так перестаньте цього боятися!

Якщо не вірити у позитивний результат свого процесу схуднення, то ніякої найвідоміший і просунутий метод вам не допоможе.

Вирішили змінити своє життя? Читайте далі про те, які установки допомогли мені і які стереотипи та упередження ви повинні викинути з голови.

Важливі установки

1. Ви худнете тільки для себе

Коли худнеш і це займає тривалий час, друзі часто ставлять одне і те ж питання: "Для чого або заради кого ти так виснажувати себе?" Худнути треба тільки для себе. У мене була заповітна мрія прийти в магазин і купити собі все, що я хочу, а не те, що мені підходить за розміром з представленого асортименту. І голосно сказати продавцю, що у мене 46-й розмір. Худніть для себе, ви гідні бути красивою.

2. Щоденні заняття — як чищення зубів

Коли в студію приходять жінки, відразу можна визначити, хто з них вже вирішив схуднути і буде це робити успішно, а хто ніколи не досягне результату. Це зрозуміло з того, які питання дами задають на початку занять. Жінки, які ніколи не схуднуть — це ті, які запитують: "А що, я повинна буду займатися дихальними методиками все своє життя?" А як же ви хотіли? Чому ви дозволили собі обрости стількома зайвими кілограмами? Адже ви не дозволяєте собі, коханій, ходити на роботу з брудною головою, без макіяжу, неохайно одягненою.

Так чому ви дозволяєте собі бути товстою?

3. Не шкодуйте себе

Не одна жінка, як і я у свій час, плаче потихеньку від усіх і шкодує себе, сидячи на дієті: "Яка ж я нещасна, нічого не можу собі дозволити зайвого! Іншим щастить — вони їдять усе підряд, а мені не можна. " Не треба себе жаліти. Ви не станете щасливіше від того, що з’їли зайвий шматочок торта. Жалість до себе — доля слабких людей. Сприймайте їжу як джерело корисних речовин, необхідних для вашого організму, і їжте саме ті продукти, які вам будуть корисні.

Непотрібна їжа, у вигляді солодкого або жирного, нічого корисного не дає, а тільки відкладається мерзенним вантажем на вашому животі, стегнах або попі.

4. Ніколи не сваріть себе

Навіть якщо ви з’їли щось заборонене, то ні в якому разі не циклі на цьому. Не треба думати і тим більше себе лаяти весь день або вечір за те, що з’їли. Наші думки матеріальні, і як тільки ви починаєте думати про те, що ви з’їли щось абсолютно непотрібне, це шкідлива обов’язково відкладеться у вас в недозволеному місці.

Тому з’їли — і забули, викреслили це з голови.

5. Боязнь поправитися

Розвивайте в собі страх поправитися знову після того, як схудли. Втовкмачити собі в голову, що ви худнете останній раз у своєму житті і назавжди! І більше у вас не повинно бути мінус 10-15 кг, потім плюс 10-15 кг! Все, ви схудли — і повинні залишитися такою на все життя!

Міфи, які заважають схуднути

1. Хорошої людини повинно бути багато

Коли вимовляються ці слова, єдине, що спадає на думку, це — "невдаха". І це не грубість, а сувора реальність. Подібні висловлювання — відмовки для повної людини. Усередині йому дуже важко і незручно за свою повноту, а такі чудові слова знімають з товстуна відповідальність за його вагу.

Коли говорять, що худі люди злі, це звучить повним маренням. Людина не може бути добрим чи злим тільки від того, товстий він чи худий. Це залежить від характеру, з яким він народився, і від його життєвих переконань.

2. Мій чоловік любить мене такий

Ніколи-ніколи, нікому-нікому в це не повірю. Малоймовірно, що ви виходили заміж повній. Навіть якщо це так, то повірте, кожен чоловік хоче бачити поруч із собою красиву, струнку і впевнену в собі жінку / дружину. Безсумнівно, що людину люблять за його внутрішній світ, а не за худорлявість. Але і стрункість в сучасному житті відіграє не останню роль.

Найжахливіше те, що ми, жінки, самі в цьому винні, зробивши культ з схуднення. Ми постійно говоримо про це у присутності чоловіків. Підходимо до чоловіка і питаємо: не товста я? ой, а в мене целюліт сильно видно? Іноді здається, що чоловіки вже не гірше за жінок розбираються в питаннях схуднення. Відкриваючи журнали і вмикаючи телевізор, наші чоловіки всюди натрапляють на ажіотаж навколо схуднення. І дивлячись на доглянутих, струнких, спортивних жінок навколо себе в транспорті, на роботі, на вулиці, на підсвідомому рівні вони починають порівнювати красунь з вами.

Може, улюблений вам і не скаже, що пора худнути, але рано чи пізно в голові у нього оселиться ця думка. Як би людина вас ні любив і ні обожнював, ніхто не відміняв таке поняття, як "естетичне задоволення".

Чоловік спочатку налаштований порівняти і оцінювати жінок у своєму оточенні. Уявіть, як він, та й ви себе почуваєте, зустрічаючись з друзями, дружини і подруги яких стрункі, а ви очевидно відрізняєтеся. Ви неминуче будете соромитися.

Дорогі мої жінки, не вірте своїм чоловікам, коли вони стверджують, що люблять вас такими, які ви є, якщо, звичайно, ви не переможниця конкурсу краси.

Зробіть своєму чоловікові сюрприз, поставши перед ним такою ж чудовою, але ще і стрункою. А вже потім запитайте його: "Дорогий, а який я тобі більше подобаюся?" Впевнена на 100%, що нова ви сподобаєтеся чоловікові набагато більше.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!