Техніка французького манікюру — Як зробити французький манікюр

Техніка французького манікюру - Як зробити французький манікюр

Техніка французького манікюру — Як зробити французький манікюр

Краса 2014: французький манікюр вдома фото

Як зробити французький манікюр.

Класичний французький манікюр наноситься на нігті помірної довжини (вільний край 35 мм), форма нігтя робиться овальної або лопаткою. Самі нігті фарбуються прозорим блідо-рожевим або бежевим лаком, а вільний край виділяється білим виходить так звана «усмішечка» або «смайлик». Основна ідея френч-нігтів це чіткий поділ на дві частини.

В останні роки стали застосовуватися не тільки традиційні бежеві та білі кольори, а й зовсім авангардні рішення в манікюрі по-французьки, коли край може наноситися різним кольором, а основна частина включати в себе орнаменти, блискітки, стрази.

Здається, що зробити манікюр по-французьки вдома зовсім легко, тим більше, що на фото французький манікюр виглядає таким природним, нехитрим. Тим часом серед професійних нейл-дизайнерів він вважається одним з найскладніших адже майстру в мінімалістичною, обмеженої рамками стилю формі потрібно зробити щось запам’ятовується і дуже жіночне. Досить сказати, що на конкурсах стилістів нігтів саме по французькому манікюру визначається майстерність: не так-то просто дотримати симетрію розташування кутикули і білої кордону по відношенню до центру нігтя, зберігши при цьому гармонійність і натуральність.

Як зробити французький манікюр в домашніх умовах?

Однак, зробити вдома манікюр по-французьки цілком реально самої. Існує три основні техніки нанесення лаку на нігті. Найчастіше спочатку фарбують весь ніготь в бежевий колір, а потім білим лаком зображують «смайлик». За іншою методикою все робиться зовсім навпаки: спочатку наноситься «усмішечка», І лише потім шар основного лак.

Третя по порядку техніка френч-манікюру дещо простіше, ніж перші дві: ніготь фарбується в основний колір, а потім спеціальним олівцем виконується відбілювання краю.

Щоб зробити самій французький манікюр вдома, знадобляться два кольори лаку, основа під нього, закріплювач, пензлик і, можливо, трафарет. І, зрозуміло, незмінні атрибути догляду за нігтями: манікюрні ножиці, щипчики, пилочки. Ось покрокова інструкція для початківців, як робиться френч-манікюр в домашніх умовах:

  1. Підготуйте руки до манікюру, приведіть в порядок кутикулу.
  2. За допомогою пилочки надайте нігтям на руці бажану форму.
  3. Нанесіть основу під манікюр, лак буде міцніше триматися.
  • Нанесіть перший шар бежевого або рожевого лаку, повторіть.
  • За допомогою трафарету або від руки намалюйте білу «усмішечку».
  • Покрийте нігті тонким шаром безбарвного закріплює лаку.
  • Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!