Панно «Ромашки» з капронових колгот своїми руками

Панно

Панно "Ромашки" з капронових колгот своїми руками

Квіти Ромашки з капрону своїми руками. Майстер-клас з фото

Панно «Ромашки» з капронових колгот. Майстер-клас з покроковим фото

Автор: Степанюк Олеся Олександрівна, вихователь, МДОАУ «Дитячий садок № 3», м Шимановск

Майстер-клас розрахований на дітей шкільного віку, педагогів, батьків та любителів рукоділля.

Мета: виготовлення панно з капрону.

Завдання: Розвивати творчі здібності, естетичне сприйняття, дрібну моторику рук, виховувати художній смак, акуратність.

Призначення: панно може стати оригінальною прикрасою інтер’єру чи подарунком до свята.

Ромашка — один з найбільш впізнаваних і рідних нашому серцю квітів. З неї плетуть вінки, її збирають у букети, на ній гадають дівчини: «Любить — не любить», і навіть шукають відповіді на заповітні питання: «Так, ні, обов’язково збудеться, краще не вживати». Однак, ромашка не тільки провидиця жіночої долі, а й квітка, що володіє цілющими властивостями: ромашка аптечна (лікарська) допомагає від багатьох хвороб і робить загальний оздоровчий вплив на організм.

Про багатьох кольорах складені легенди, в тому числі і про ромашку.

У різних країнах світу свої міфи і легенди про ромашку. Назва рас-тенія походить від латинського «romana», що перекладається як «римська». Міфологія Стародавнього Єгипту символізує ромашку з одним з прояву бога сонця Ра. Білоруси вважають ромашку одним зі своїх національних квіток. Люди вірили, що ромашка виростає там, де впала з неба зірка.

А у наших предків — стародавніх слов’ян — ромашка зараховувалася до семи священним рослинам.

Про походження ромашки складені багато легенд. Пропоную познайомитися з однією з них.

Давним-давно, в невеликій загубленої селі росла прекрасна дівчина зі світлим волоссям, небесно-блакитними очима і сяючою сонячною шкірою. Був у дівчини і коханий — молодий чоловік Роман з села по сусідству. Пара весь час проводила разом, гуляючи по лісах, лугах, збираючи квіти та ягоди. Однією вночі Роман побачив дивний сон — один мудрець подарував йому дивовижний квітка — з жовтою серцевиною і білими пелюстками навколо. Вранці, прокинувшись, Роман побачив квітку зі сну у себе на ліжку.

У житті квітка була ще більш прекрасний, ніж у сні. Роман подарував його своїй коханій, яка назвала квітка ніжним ім’ям — Ромашка.

Як свідчить міф про квітку, закохані милувалися прекрасній ромашкою, і одного разу дівчина попросила Романа повернутися в країну снів, щоб зібрати величезний букет ромашок і подарувати його людям. Роман відправився в далекий шлях, протягом декількох років він блукав по далеких країнах і, нарешті, на самому краю світу відшукав царство сну. Цар запропонував подарувати Роману ціле поле ромашок в обмін на те, що юнак назавжди залишиться в його володіннях і не повернеться додому. Роман заради коханої був згоден на все і залишився в царстві сновидінь. Прекрасна дівчина довго чекала на його повернення, і якось вранці поряд з будинком виявила поле прекрасних ромашок.

Вона здогадалася, що Роман живий і любить її, але вони не зможуть бути разом. З тих самих пір ромашка вважається символом закоханих.

Пропоную вам майстер-клас з виготовлення панно «Ромашки» з використанням капронових колгот.

Александрова З. «Ромашки»

Маленьке сонце на моїй долоньці, —

Біла ромашка на зеленій ніжці.

З білим ободочке жовті сердечка …

Скільки на лузі їх, скільки їх у річки!

Зацвіли ромашки — настало літо.

З ромашок білих в’яжуться букети.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!