Як визначити, що ти подобаєшся йому?

Як визначити, що ти подобаєшся йому?

Як визначити, що ти подобаєшся йому?

Пройти

ТРЕНІНГИ

Почати

Консультувати

Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові? Які вчинки, жести, слова говорять про це?

Як дізнатися, чи закоханий він? Чи це швидкоплинне захоплення?

На початку зустрічі або під час відносин у дівчини можуть бути сумніви в любові її приятеля. Перш, ніж складеться пара, вона задається питанням: чи любить він?

Є прості ефективні методики визначення закоханого чоловіка. Кожен наступний пункт може свідчити про його серйозні наміри:

1. Очі говорять багато про що

Зверни увагу на його слова, жести, погляди.

  • Чи говорить він: «Мені подобається, як ти рухаєшся» або «Ти так сексуальна в цій сукні».
  • Якщо ти відчуваєш ніжність, увагу, бажання, занепокоєння, співучасть у його фразах і очах, це добра ознака.
  • Погляд, який помітить всякий дріб’язок: «Ти сьогодні не в настрої?», Питання: «Все в порядку?»

Такі знаки уваги з боку чоловіка говорять багато про що. Можливо, це початок серйозної симпатії, що загрожує перерости в любов.

2. Вводить в свій світ

Закоханий чоловік пишається сподобалася йому дівчиною. Він знайомить її з друзями, родиною, намагається бути ближче, розділити її інтереси.

Якщо ти дійсно йому подобаєшся, то поруч з тобою він завжди буде сильним чоловіком. Він поспішає відкрити перед тобою двері, подати стілець, зробити презент, захистити.

3. Виконує бажання

Небайдужий чоловік у стані приглушити свою пристрасть до пригод (не загальним з тобою). І відмовитися, наприклад, від заходу з друзями заради прогулянки з тобою в парку.

Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові? Спровокуй його зробити вибір. Тільки не варто проводити подібні експерименти занадто часто, сподіваюся, зрозуміло, чому.

4. Не біжить з корабля

Судові пристави можуть вантажити меблі, туроператор — зіпсувати відпустку, люблячий чоловік завжди поруч. Він — твоя паличка-виручалочка, допомагає вирішувати проблеми, а не біжить з тонучого корабля.

Начальник завалив роботою? Горить терміновий проект? Усе ще не знаєш, як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові колезі?

Запропонуй йому допомогти тобі.

Закоханий залишиться і допоможе, коли інші біжать геть. Йому це буде навіть приємно. Він скаже: «Дурниця, таке трапляється з кожним» або «No problem!».

5. Терпіння і довіру говорять багато про що

Якщо людина чекає тебе перед кінотеатром, коли ти запізнюєшся, або на гірськолижному схилі, тому що ти їздиш повільніше, чекає мовчки, не кричить, не обурюється, то. роби висновки. Він все приймає з любов’ю.

Любов породжує довіру. Закоханий чоловік не боїться довіритися тобі, показати свої слабкості і недоліки. Не соромся і ти відкритися йому.

Він ніколи не засудить.

Деякі люди побоюються розкрити свої почуття через страх бути відкинутими. Таким чином, дві людини можуть подобатися один одному, любити, але пройти повз один одного. Це досить поширена річ, багато потенційних пари ніколи не побачать прекрасного майбутнього.

6. Він приймає тих, кого ти любиш

Чоловік, з’явившись у твоєму житті, не просто терпить всіх, кого любиш ти (рідних, друзів, дітей, тварин), він їх приймає всією душею, адже це частина тебе.

  • Він буде до півночі розмовляти з твоїм недолугим братиком і полагодить його скутер.
  • Він не накричить на твого малюка, який не хоче йти спати один у своїй кімнаті.
  • Він відправиться разом з тобою на 90-й день народження твоєї прабабусі, тому що тобі це важливо.

Ваші турботи — його турботи. Ти все ще питаєш: «Як зрозуміти, чи подобаюся я чоловікові?» Зверни увагу на те, як він ставиться до твоєї улюбленої кішці.

7. Йому подобаються твої недоліки

Після першого тайму вашої любові і взаємної ідеалізації, кожен розуміє, що партнер не є абсолютно ідеальним. Ви обоє залишили свої ілюзії і впізнали один одного краще.

Твій партнер може сказати, що ти надмірно ексцентрична, навіжена. Але якщо після короткої спроби змінити тебе, він не втік сердито, а спокійно визнав твою індивідуальність, то ти виразно подобаєшся йому.

8. Він піклується про твоє комфорті

Увечері він рідко повертається раніше восьмої години, проводить суботи в офісі? Він любить тебе? Звичайно.

  • І докладає всіх зусиль, щоб підтримати свою сім’ю, забезпечити тобі два тижні на островах і комфорт кожен день. Це його мова кохання. По-своєму мужній і вірний. Ймовірно, як його батько і дід, він вважає свою любов «актом служіння».

Маленькі вогняні поцілунки, ніжні обійми — це приємно. Але тільки закоханий людина здатна майструвати в будинку всі вихідні. Для нього все це має сенс.

І якщо ти починаєш вимагати більше уваги, обіймів, сюрпризів, він, спантеличений, не розуміє тебе. Перш ніж показувати розчарування, образи, невпевненість у його любові («Як зрозуміти, що я подобаюся чоловікові, якщо він не цілує мене, а цілий день ремонтує посудомийну машину?»), Задумайся, можливо, причина в тобі.

9. Його тішить твій успіх

Коли ти подобаєшся хлопцю, він не байдужий і до твоїх захоплень, досягненням і кар’єрі. Він любить тебе разом з твоїм успіхом. Навіть якщо ти перевершила його.

Він не просто бере на себе половину кредиту за будинок і бере участь в його комфорті. Він ризикує разом з тобою. І навіть якщо ти зазнала невдачі, він скаже, люблячи: «Це не кінець світу, моя любов».

Якщо цікавить тебе чоловік був помічений у вищеперелічених «гріхах», можеш бути впевнена, ти йому виразно подобаєшся, і навіть більше того.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!