Хронічний цервіцит

Хронічний цервіцит

Хронічний цервіцит

Приблизно у половини жінок, які консультуються у гінеколога, є запальні захворювання органів малого таза. Дуже часто хворобами такого роду страждають жінки молоді та дітородні.

Будь-якій жінці необхідно регулярне спостереження у гінеколога, його потрібно відвідувати мінімум два рази на рік. Адже хвору набагато легше вилікувати на ранній стадії, поки не виникли ускладнення. А наслідки можуть бути різного характеру: безпліддя, позаматкова вагітність, порушення менструального циклу.

Передані статевим шляхом інфекції найчастіше є причинами виникнення запальних процесів.

У жіночому організмі існують кілька бар’єрів, обумовлених будовою статевих органів, які перешкоджають появі інфекції. Наприклад, молочнокислими бактеріями виробляється кисла реакція середовища, перешкоджає розмноженню в піхву патологічної флори. Під час абортів, пологів, менструацій відбувається ощелачіваніе кров’ю піхви, чим створюється сприятливе середовище для розвитку організмів.

Причина цього полягає в роботі яєчників. Тому будь-якими порушеннями статевих залоз розвивається дисбактеріоз піхви, що характеризується зникненням молочнокислих бактерій і розвитком чужорідних організмів.

Захворювання внутрішніх статевих органів для будь-яких жінок є неприємним, так як це пов’язано не тільки з відчуттями всередині організму, але і з сексуальною активністю, яка знижується, а це позначається не тільки на ній самій, а й на її партнері.

При лікуванні цервицита заходи спрямовані на усунення причини захворювання. Які причини розвитку такого захворювання? Часто ця недуга пов’язаний з інфекційними захворюваннями статевої системи.

Захворювання ці передаються статевим шляхом, однак у загальному виліковуються, правда, не відразу. Це такі недуги, як урогенітальний хламідіоз, збудник якої — хламідія. Під час цього захворювання спостерігаються часті виділення жовтуватого кольору і свербіж у піхві.

Крім цього цервицит може бути обумовлений гонореєю, урогенітальним мікоплазмозом, урогенітальним трихомоніазом, бактеріальним вагінозом. Також не можна виключати таке поширене захворювання, як кандидоз, або молочниця.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!