Фіалки з бісеру: майстер-клас

Фіалки з бісеру: майстер-клас

Фіалки з бісеру: майстер-клас

Як кажуть, красу нічим не зіпсуєш, а особливо, коли цю красу ви можете зробити своїми руками. Хочемо звернути вашу увагу на сьогоднішній майстер-клас фіалки з бісеру. Нижче ми постараємося поетапно розібрати, як зробити фіалку з бісеру, що допоможе вам при створенні цієї роботи.

Ця композиція може стати гарним подарунком для ваших друзів або запросто прикрасить ваш будинок.

Отже, як зробити фіалку з бісеру? Для плетіння бісером фіалки нам знадобляться наступні матеріали:

1. Для квіточок візьмемо кілька відтінків фіолетового: матовий 15г і темно-фіолетовий прозорий 15г. І 1г жовтого бісеру.

2. Для листів фіалки з бісеру знадобиться також декілька відтінків зеленого — два-три (50г).

В якості коробочок для бісеру використовуйте будь-які ємності, зручні вам.

3. Не обійтися без плоскогубців, кусачок, канцелярського ножа та дерев’яної дошки для зняття ізоляції з проводів.

4. Мідний дріт товщиною 0,2 мм для квіточок і листя, мідний дріт товщиною 0,4 мм або нікель-хром 0,2мм для каркаса листа.

Виготовлення квіток фіалки з бісеру

1. Нам знадобиться дріт 0,2мм довжиною 50см, на середину якої нанизуємо 14 прозорих бісеринок темно-фіолетового кольору.

2. Один кінець дроту протягуємо через першу набрану бісеринку, таким чином, утворюючи петлю.

3. Тут же нанизуємо 7 фіолетових матових бісеринок і протягуємо кінець дроту через верхню бісеринку петлі.

4. Тепер нам потрібно нанизати ще 8 фіолетових матових бісеринок і перекрутити кінці дроту разом два рази. Один пелюстка готовий.

5. Спробуємо зробити другий пелюстка. На довгий кінець дроту нанизуємо 14 бісерин темно-фіолетового кольору і виконуємо вищезгадану операцію. Нам необхідно зробити 5 таких пелюсток.

Листя фіалки з бісеру

1. Виготовимо листя фіалки з бісеру. Для цього беремо мідний дріт товщиною 0,4 мм або нікель-хром довжиною 20см і робимо на кінці петельку. На інший кінець дроту нанизуємо 7 зелених бісеринок, що буде формувати наш центральний ряд.

На відстані близько 15 см від петлі, прикручуємо тонкий дріт 0,2мм довжиною 1м, на яку надягаємо 70см зеленого бісеру. На кінці утворюємо петельку.

2. нанизати бісер 70см, розташовуємо уздовж центральної дроту і перекручуємо над 7 бісерінамі, створюючи другий ряд.

3. Далі цю низький з бісером також прикласти до центральної дроті, і таким же чином закрутити під 7 бісерінамі. Отже, маємо три ряди.

4. Тим же чином робимо наступні ряди, притримуючи листик петелькой вгору, постарайтеся не обертати. У листка має бути дві сторони: лицьова і виворіт. Лицьовій буде та сторона, де не видно дроту.

5. Сформуємо 11 таких рядків. В 1, 2 і 3м ряду верхню петельку можна розігнути або відрізати. Низькі з бісером перекручуємо з центральною дротом і одягаємо на них бісер. Загинаємо вниз, що утворює 13 ряд.

Дріт внизу під бісером можна закрутити, а залишки бісеру скласти назад в коробочку. Листя фіалки з бісеру необхідно 5-7 штук.

6. Для різноманітності зробимо кілька листочків поменше тим же чином, але, тільки накрутивши менше рядів. 5 листочків з 11 рядів і 3 листочка з 9 рядів буде достатньо.

Формування кущика фіалки з бісеру

Плетіння бісером фіалки завершено, залишилося тільки перетворити всі листочки і квіточки в кущик.

1. Для цього обмотуємо черешки аркуша зеленими нитками, а цветоножки фіолетовими нитками десь на 2-3 довжини.

2. Збираємо все в букетик. Тонким дротом закручуємо його біля основи, туго затягуємо.

3. Горщик ви можете підібрати самі, на свій смак, бажано не дуже глибокий і диметром 7-8см. Приміряємо наш букетик в горщик, загинаємо кінці, щоб букетик зручно влаштувався в горщику. Нам знадобиться поліетиленовий пакетик, яким накриваємо наш букет для того, щоб не забруднити.

Розводимо водою алебастр і заливаємо в горщик. У нього поміщаємо кущик і притримуємо 8-10 хв, поки алебастр не затвердіє.

4. Після цього, пакетик видаляємо. Грунт можете пофарбувати чорною або коричневою фарбою, посипати пісочком або прикрасити декоративними каменями, на ваш смак.

Наш майстер-клас фіалки з бісеру завершений. Сподіваюся, у вас не виникло труднощів, і цей майстер-клас підказав, як зробити фіалку з бісеру. Плетіння бісером фіалки — процес нескладний, головне — ваше бажання і обов’язково все вийде, і ця фіалка прикрасить який-небудь куточок вашого будинку і зробить його трохи затишніше.

Дякуємо Нюра5 за такий чудовий майстер-клас з плетіння фіалки з бісеру

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!