Чоловіча та жіноча психологія: особливості та відмінності

Чоловіча та жіноча психологія: особливості та відмінності

Чоловіча та жіноча психологія: особливості та відмінності

Ми всі помилково впевнені, що наш партнер, люблячи нас, буде розуміти, реагувати і чинити так, як розуміємо, реагуємо і чинимо ми самі люблячи його. Але, бачення, розуміння, реакція і вчинки жінок і чоловіків у тих, же ситуаціях істотно розрізняється. Це найголовніша причина взаємного охолодження.

Знання цих відмінностей, розуміння, готовність рахуватися і миритися з цими відмінностями може усунути більшість розбіжностей і конфліктів, сприяючи зміцненню взаємної приязні і любові.

Чоловіча і Жіноча психологія в повсякденному житті

Ті ж вимовлені слова для жінки і чоловіки можуть мати зовсім відмінне значення, різний зміст. Чоловіки хочуть, що б їм довіряли, що б на них покладалися, Жінки хочуть, що б про них дбали.

Коли жінка розповідає чоловікові про свої проблеми, вона зазвичай бажає співчуття. Чоловік же розуміє, що вона бажає отримати пораду і, не вникаючи в подробиці, намагається його дати.

Коли жінка дає ради чоловікові, вона впевнена, що люблячи його вона цим йому допомагає. Чоловік вважає, що ним керують, що його хочуть виховати або перевиховати, що йому натякають на те, що сам не знає або не вміє, щось робити. Він відчуває, що його критикують і принижують.

Мотивація і бажання діяти народжується: у жінки, коли вона відчуває, що любима; у чоловіків, коли він відчуває, що він потрібен.

Говорячи: жінка звикла часто передавати свої емоції, тому часто використовуємо перебільшення, узагальнення та метафори; чоловік звик передавати інформацію.

Сама важка задача жінки зрозуміти і підтримати чоловіка, коли він пішов у свою «барліг» вирішити виниклу проблему, коли він мовчить. Вона може подумати, що він її ігнорує, що більше не любить, але це не так. Чоловік звик сам вирішувати проблеми, не розмовляючи, що не відповідаючи на питання, замкнувшись. Питання та прояви співчуття його дратують. Не потрібно намагатися його розговорити.

Не потрібно йому заважати. Він заговорить сам, коли вирішить проблему.

Сама ефіктівная допомогу чоловікові, коли він пішов у «барліг» вирішувати свої проблеми: не проявляти невдоволення проти його необхідності побути наодинці з собою; Не старайтесь допомагати йому радами; не заспокоює його; не питайте як він себе почуває; не хвилюйтеся про нього; не шкодуйте; напишіть і передайте йому любовний лист; робіть що або що доставляє вам радість.

Чоловік одночасно бажає і близькості і незалежності. Тому чоловікові регулярно необхідно віддалитися, що б відновити свою незалежність і самостійність. Це неусвідомлене рішення, а інстинктивна потреба. Це нормально і не треба цьому заважати.

Не потрібно бігти за ним, коли він хоче віддалитися ні фізично, ні духовно. Не слід його карати, коли він повернувся, інакше в майбутньому він вже не буде повертатися зі своєї «барлогу». Не слід взагалі з цього приводу хвилюватися і переживати.

Чим більшою мірою жінка приймає чоловіка таким, яким він є, тим більш відкритим він ставати, тим більшою мірою він готовий мінятися, тим більше він готовий зрозуміти і враховувати її бажання.

Розумна жінка: не повчає його, як водити машину, не дорікає йому за те що забув щось купити або зробити; не виражає невдоволення якщо він відмовляється допомогти; намагається не помічати його помилки, не говорити про них; не відповідає на негативні емоції чоловіки — ураган пройде.

Чоловік відчуває любов відчуваючи: довіра; визнання; захоплення; позитивну оцінку; схвалення.

Помилки жінки, що підточують любов чоловіка: вона допомагає і дає поради, хоча чоловік не прости ні допомоги, ні рад; вона намагається змінити поведінку чоловіка; вона скаржиться на те чого чоловік не зробив, забуваючи або не помічаючи того, що він зробив; вона робить зауваження чоловікові і підказує, що потрібно робити; вона критикує і поправляє рішення, прийняті чоловіком; вона проявляє свої негативні емоції.

Чоловіки часто забувають про своїх маленьких повсякденних обов’язках, особливо тоді, коли захоплені серйозною справою. Не слід ображатися. Потрібно нагадати прямо і без докорів.

Кращий спосіб перемогти чоловіка у суперечці це ухилитися від суперечки. Бо: якщо він переміг у суперечці, то ви програли; якщо ж ви перемогли в суперечці, то він відчуває приниження, затаює образу і відчуває, що ви ворог йому, якому потрібно помститися, а це означає, що ви програли подвійно.

Удачі у відносинах!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!