Чим зайнятися на дівич-вечорі

Чим зайнятися на дівич-вечорі

Чим зайнятися на дівич-вечорі

Наближається заповітний день дівич-вечора… Як розважити себе і подружок? Як зробити вечір незабутнім? Кілька наших порад допоможуть провести вечір весело і бадьоро.

1. Зберіть компанію веселих дівчаток. Навіть найкращі конкурси та ігри не зможуть розвеселити нудних дівчаток – зануд.

2. Для підняття настрою пограйте в телефонних хуліганів. Можна подзвонити бойфрендам один одного і розіграти, а заодно і перевірити на вірність словами: «Ой, а звідки Ваш номер в моїй секретної записнику? Ми могли познайомитися на прес-конференції з нагоди десятиріччя дефолту? Хіба ви не десятиліття?» Особливо, телефонуйте темпарням, які давно подобаються і яким в інший час подзвонити б не наважилися.

Розігруйте їх. Скажіть приблизно наступне: «Привіт, ми вчимося в одному інституті. Твій телефон мені дав Петя / Саша / Мишко. Я чула ти нещодавно повернувся з Індії (катаєшся на скейті / вчиш французька / зламав руку), а я туди теж збираюся. Розкажи, будь ласка, які потрібні щеплення (де купити підшипники / який словник краще / як доглядати за гіпсом)». Або перетворися в загадкову незнайомку з млосним таємничим голосом.

Збирати компромат у вигляді ввічливість і пропозицій продовжити знайомства, передзвонювати і з задоволенням скандалити.

3. Займіться корисною справою, обговоріть деталі викупу. Випробуйте на собі, чи важко буде нареченому, наприклад, придумувати ласкаві назви для нареченої, просуваючись по сходинках до її квартирі. Сходинка – ласкаве назву, якщо не придумав — плати.

Можна ускладнити завдання, призначивши тематику (рослинна, смачна або похідна від імені).

4. Якщо ви збираєтеся на прогулянку по місту, підготуйте плакати з веселими написами, типу – «У нас дівич-вечір!», «Спробуйте відрадити нашу наречену!», «Одна з нас виходить заміж – лови момент!», Знайомтеся з проходять повз хлопцями, роздавайте перехожим цукерки – нехай їм буде солодко, адже скоро буде – ГІРКО!

5. Розважте себе веселими конкурсамі.Ніже узгоджено деякі варіанти ігор, які можуть скрасити ваше свято.

Сама сміхотлива. Учасниці повинні встати в один великий круг. У центрі стає ведучий з хусточкою в руках. Несподівано він кидає хусточку вгору. У цей час всі повинні засміятися і не переставати робити це до тих пір, поки пла­струм не торкнеться підлоги. Тоді все разом долж­ни вщухнути.

Та, у кого це не вийде, ви­полняет завдання або вибуває.

Передай карту. Починається все з пропозиції спробувати утримати карту у вертикальному положенні без допомоги рук, губами. Це робиться шляхом втягування повітря, губи при цьому злегка витягуються, як для поцілунку.

Потім карта передається іншому, знову ж без допомоги рук. Потренується­вавшись трохи в передачі карти від одного до дру­гому, можна влаштувати командні змагання.

Принцеса на горошині. Перед початком посередині залу ставляться стільці, накри­ті покривалом, під яким приховані карамель­ки або гудзики на ніжках. На всіх стільцях їх різна кількість. Дівчата запрошуються до стільців, і їм дається завдання: сівши на стілець, вгадати, скільки цукерок або гудзиків заховано під ними.

Руками обмацувати стільці можна. Перемагає та участ­ница, яка першою назве правильну відповідь або найбільш близький до правильного. Можна грати в цю гру в лімузині.

Вгадай своє ім’я. Для цієї захоплюючої гри на самому початку зустрічі всім дівчаткам прикріплюються на спину над­писи з іменами. Наприклад — «тигреня», «козоч­ка», «гіпопотам», «тостер», «кочерга» і т. д. всі можуть прочитати ці написи на спинах дру­гих, але не на своїй. Тому завданням каж­дою є протягом святкового вечора, за­даючи питання іншим, дізнатися, хто вона. Питання потрібно задавати односкладові, на які мож­але відповісти тільки «да» або «немає».

Той, хто першими вгадає і буде переможницею і отримує приз.

Американський тест. Лунають чисті аркуші паперу і ручки. Потім ведуча просить кожного записати чотири асоціації: 1) зі словом «ліс»; 2) зі словом «море»; 3) зі словом «кішки»; 4) зі словом «коні».

При цьому відповіді мають бути подроб­ниє, у вигляді одного або декількох предло­жений.

Потім записи підписуються і збирають­ся. Ведуча пояснює, що поняття «ліс» уособлює собою життя, відповідно «море» уособлює любов, «кішки» — Жінок, а «коні» — Чоловіків. Після це­го зачитуються зроблені за­писи, з яких з’ясовується подсознатель­ве ставлення кожної до життя, любові, жінкам і чоловікам.

Виходить доволь­але цікаво.

Хто ти? Дівчаткам лунають чисті аркуші паперу і ручки. Потім потрібно намалювати велике коло, а всередині його — ще чотири, як мішень у тирі. У центрі ставиться крапка, а через неї на­до провести дві перпендикулярні лінії.

За­ллється чотири сектори. Далі ведуча просить в самому центральному колі написати чотири літери: Р, П, С, Л. В сліду­Ющем колі — цифри від 1 до 4 в будь після­довательности. Потім у третьому колі кожного сек­тора треба написати назви тварин і, нарешті, в четвертому колі — будь-які чотири прислів’я.

Листи підписуються і збираються. Після чого провідна зачитує їх, пояснюючи, що Р, П, С і Л означають «робота», «ліжко», «сім’я» і «любов». Цифри, проставлені в наступному колі, означають розподілення у життя місць вище перерахованих понять. Наприклад, «лю­бовь» — На 1 місці, «сім’я» — На 2, «ліжко» — На 3, а «робота» — На 4. Хто як розподілив; Кожна тварина визначає перше поняття. Наприклад, в любові вона — кішка, а на роботі — змія і т. П. Кожна прислів’я також є девізом в цих чети­рьох областях: Р, П, С і Л. Виходять дуже цікаві розповіді про присутніх.

Можна зробити такий тест тільки для нареченої.

Поздоровлення / побажання. Суть конкурсу заклю­чає в тому, що кожна должена сказати ка­дещо небудь привітання / побажання нареченій. Однак існує одна умова. Перше поз­дравленіе має починатися з першої літери алфавіту, а решта зі наступних за поряд­ку букв.

Не відповів вибуває з гри.

Всі хуліганство обов’язково зніміть на відео, а потім перешліть по MMS своїм хлопцям або приятелям. Нехай заздрять! Складіть іскрометну пісню (короткі рядки, дурні рими, пара неоднозначних метафор, переживання з особистого досвіду), підберіть нахабний ритм.

Замість ударних підійдуть ємності з кухні.

Відпочивайте, веселіться, гуляйте… і пам’ятайте – кількість випитого спиртного не обов’язково якісно покращить ваш відпочинок!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!