Бюстгальтери і труси оптом: популярні розміри

Бюстгальтери і труси оптом: популярні розміри

Бюстгальтери і труси оптом: популярні розміри

Бюстгальтер і ТРУСИ ОПТОМ: ПОПУЛЯРНІ РОЗМІРИ

Один з головних етапів підготовки до відкриття білизняного магазину, — створення асортиментної матриці. Виробляючи першу закупівлю бюстгальтерів і трусів оптом, необхідно ретельно поставитися до вибору розмірів — тут багато що залежить від розташування магазину та ядра його покупців. Традиційно вважається, що в популярних торгових центрах, де більше молоді, потрібно робити упор на чашки B і C, а в магазинах в спальних районах — на чашки більшого розміру.

Найбільш затребувані розміри бюстгальтерів і трусів

Запорука успішної роботи магазину білизни – задоволені покупниці, що повертаються знову і знову. Для цього асортимент магазину повинен регулярно оновлюватися, а затребувані розміри – завжди бути в наявності. Якщо ви хочете, щоб вашою постійною клієнткою стала володарка рідкісних параметрів, попросіть її залишити свої контактні дані і зверніться до свого оптовому постачальнику за подсортировкой.

Покупниці буде приємна така увага і персональний підхід, а ви отримаєте додатковий прибуток.

Цікаві дані про затребуваних розмірах білизни в різних країнах. Так, в Росії найкраще продаються бюстгальтери об’ємом 75 і 80 сантиметрів з чашками C і D (за даними ресурсу TargetMap.com). Розміри трусів підібрати набагато простіше, оскільки вимірюється тільки загальний обсяг стегон.

Купуючи жіночі труси оптом, зверніть увагу на основні розміри: S, M, L (94-110 см).

Визначення розмірів бюстгальтерів і трусів при роботі з кінцевим споживачем

Білизна і купальники комфортно сидять і ефектно виглядають тільки при правильному підборі розміру. І завдання продавця-консультанта – переконатися в тому, що покупниця вибрала правильний розмір. Ідеальний варіант – покласти сантиметри в усі примірочні і пропонувати виміряти своїм параметри тим, хто їх не знає точно.

Бюстгальтер підібраний правильно, якщо:

— чашки повинні повністю облягають груди, що не настовбурчуються і не врізаються;

— перемичка і підсилювач бюстгальтера щільно прилягає до тіла;

— боковини бюстгальтера рівні і гладкі.

Труси підходять за розміром, коли:

— сидять рівно, без складок, що не «закочуються»;

— не сповзає і не сковують рухів;

— не виділяються під верхнім одягом.

Тільки починаєте бізнес і не знаєте, які розмірні ряди жіночих трусів і бюстгальтерів купити оптом для відкриття магазину? Телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті! Наші досвідчені менеджери з готовністю вас проконсультують і допоможуть скласти замовлення!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!